Laboratuvarınız içinde saklamak zorunda olduğunuz ve yangın anında tehlikeli bir durum oluşturacak malzemelerinizin saklanabilmesi için gerekli yangın dayanımlı dolaplardır.

PP (polipropilen) ve PE-el (elektrik iletken polietilen) malzemelerden tepsi ve kaplar başta olmak üzere çeşitli ürünler , İhtiyaçlarınız doğrultusunda özel üretim yapılmaktadır.

Kapak açık kaldığında bile düşük debilerde çalışabilmesi sayesinde enerji verimliliği sağlanmaktadır.

Laboratuvarınızda uygun yerlere yerleştirilecek acil duşlar ile dikkatsizlik veya hata nedeni ile her an oluşabilecek ters bir durumda önlem alınmaktadır.

Egzost bağlantılı veya bağlantısız, şeffaf malzemeden üretilmiş kabinlerdir.

Çalışmalarınız esnasında oluşan atıkların bir an önce ortadan kaldırılması için; Mobilya sistemine entegre edilebilir katı ve sıvı atıklar için çözümler sunulmaktadır.

Fumex Lokal emiciler laboratuvarınızdaki çalışmalar esnasında ortaya çıkan noktasal buhar, duman, vb.ni emmek için kullanılmaktadır.

MELAMİN LAMİNAT TEZGAH
KOMPAKT LAMİNAT TEZGAH
PASLANMAZ ÇELİK TEZGAH
EPOKSİ TEZGAH
POLİPROPİLEN TEZGAH
CAM TEZGAH
TEKNİK SERAMİK TEZGAH
KOMBİNE SERAMİK TEZGAH

Laboratuvarda istenilen yerde kullanılabildiği için esneklik açısından en ideal çözümdür.

• Kağıt havluluklar
• Kutular / Raflar
• Monitör taşıyıcılar
• Dosya / evrak rafları
• Tezgah üstü aydınlatmalar
• Pipetlikler

Laboratuvarınız içinde her şeyin sabit durması gerekmediği gibi; yapılacak taşımalar içinde tekerlekli üniteler gerekmektedir. Ayrıca ihtiyaca özel üniteler de tasarlanabilmektedir.

Laboratuvarda yer alan, hassas terazi veya hassas ekipmanlarınız için titreşimsiz terazi masaları; hem tek olarak hem de tezgahlara entegre olarak kullanılabilir.

Dosya dolapları,
Cam kapaklı dolaplar,
Asit-baz ve kimyasal dolapları,
Yangın dayanımlı dolaplardır.