Yasal

Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Bu web sitesi bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Burada yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için gayret edilmesine rağmen hiçbir şekilde doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.
Bu nedenle direk olarak ve dolaylı olarak bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Dekolab Laboratuvar Sistemleri Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. (bundan donra “dekoLAB” olarak anılacaktır), yöneticileri, çalışanları ve dekoLAB’ın bu sitede yer alan bilgileri hazırlamak için yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bu web sitesinde yer alan bilgiler ile birlikte bu yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümler hiçbir ihbara gerek kalmaksızın değiştirilebilir ve güncelleştirilebilir.
Bu web sitesinde yer alan metin veya görseller 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu gereği dekoLAB’ın yazılı izni olmaksızın tamamı ile veya kısmi olarak kopyalanamaz, dağıtılamaz, herhangi bir şekilde yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Cart

  • No products in the cart.